Predaj a montáž autoskiel

Ak je poškodenie čelného skla veľké a nie je možné sklo opraviť, prasknuté sklo vymeníme. Cena výmeny čelného skla závisí od vozidla, typu čelného skla (zelené, modré alebo determálne) a príslušenstva na čelnom skle (dažďový senzor, kamera alebo vyhrievanie v skle). Naši technici majú potrebnú kvalifikáciu a dlhoročné skúsenosti. Čelné sklo namontujeme pomocou špičkových lepidiel, čím garantujeme bezpečnosť vozidla po výmene čelného skla. Nálepky z poškodeného čelného skla (STK a EK) prelepíme na nové sklo.

Spoločnosť JAPA AUTO je regionálnym zastúpením nadnárodného koncernu PILKINGTON – svetového lídra v produkcií autoskla so 180-ročnou tradíciou, ktorý dodáva do prvovýroby svetových automobiliek.

Dnes nie je na svete významnejší výrobca áut, ktorý by do svojich vozidiel nemontoval čelné sklá značky PILKINGTON. To je zárukou orginálnej kvality v celom sortimente našej spoločnosti.

Okrem originálnej kvality autoskla Vám garantujeme aj kvalitu práce. Naši zamestnanci boli odborne vyškolení a pracujú podľa štandardov Pilkingtonu. To zaručuje, že Vaše vozidlo po výmene autoskla u nás bude zasklené rovnako, ako keď opúšťalo výrobný pás. Viac informácií na www.europautosklo.sk