Autofólie

Tónované autofólie dodajú vášmu autu originálny vzhľad, zvýšia bezpečnosť nielen vás ale aj vašich spolucestujúcich, tým, že v prípade nehody udržia rozbité sklo na fólii. Chránia vás nielen pred lietajúcimi črepinami skla, ale svojim zafarbením chránia interiér pred nevítanými pohľadmi zlodejov.

Autofólie zachytia až 99% škodlivého UV žiarenia, čím chránia interiér pred vyblednutím a popraskaním. Najvýkonnejšie autofólie odrazia až 79% solárneho tepla, čím udržia príjemnú teplotu v interiéri bez toho, aby ste museli zapínať klimatizáciu auta. Znížením odrazov, odleskov šetríte oči pred únavou. V našej ponuke nájdete rôzne odtiene fólií ale aj cenové hladine.

V súčasnej dobe je na trhu viacero značiek ochranných fólií, medzi ne patrí aj XPEL. Označiť fóliu, ktorá je najlepšia na svete sa nedá, ale určite vieme, že najprestížnejšie a najväčšie firmy, ktoré sa zaoberajú aplikáciou ochranných fólií a detailingom, používajú výhradne ochranné fólie značky XPEL. Viac informácií nájdete na stránke xpel.sk

xpel logo

Kontaktujte nás

    Súhlasím so zásadami o ochrane osobných údajov